Run4Life/beh #ZaNenarodene

POĎ S NAMI aj ty !!!Behať za tých, ktorí ešte behať nemôžu.

 

Pridaj sa k nám a tak šír úctu ku každému ľudskému životu.

Áno! Aj detí, pred narodením! Aj detí chorých! Aj detí, ktoré sú biologickými rodičmi nechcené! Aj detí, ktoré sa počali  v “nevhodných okolnostiach” či zlej sociálnej situácii. 

Prečo?

Pretože nik z nás si nevybral ani rodičov, ani rodinu, ani to za akých okolností vznikol. Aj my sme boli kedysi týmito “nenarodenými deťmi“ a bez vlastnej zásluhy sme DOSTALI ŠANCU narodiť sa a žiť! Práve preto chceme spraviť niečo viac pre tých, ktorí sú práve v ohrození života potratom, lebo aj my sme mohli skončiť inak ako sme tu teraz.

Žiadna žena nejde na potrat pretože chce, ale pre rôzne okolnosti si vyberá toto riešenie- aj my sme za JEJ VOĽBU ale za informovanú voľbu. Prax ukazuje, že nie každý rozumie skutočnostiam o prenatálnom vývoji, a nie nie každý pozná dostupnú pomoc v prípadoch, kedy je situácia už nezvládnuteľná. Preto sme tu my, a ideme medzi ľudí. Ideme tam kde treba, kde nás to baví, kde nás to posúva a práve tam-všade- chceme rozšíriť možnosti konkrétnej pomoci pre tehotné matky v kríze, a pozitívne posolstvo o nádeji.  #4Life 

Tak ako beh je challenge, ktorý buduje telo a povznesie ducha, tak isto aj život—ten je však oveľa väčší challenge, ktorý nás niekedy aj zrazí na kolená- avšak nič nie je dostatočný dôvod na zabitie vlastného dieťaťa. 

Ak si aj ty za ochranu každého ľudského života od počatia, obleč si s nami naše tričko s logom:

28701613_1631591886878291_5531337612544133264_o
Tento rok však pre okolnosti s COVID-19 ideme v novom formáte a to v Digital Run4Life.  Stačí si obliecť naše tričko s logom a behať tam, kde chcete. Posolstvo sa šíri samo. Keď už budete v plnej paráde a v našom tričku na trati pošlite nám v ňom foto, ktorú zverejníme na našom webe, alebo zverejnite ju vy na svojej sociálnej sieti s označením #zazivot #ZaNenarodene #run4Life  a takto sa náš odkaz rozšíri nie len medzi bežcami, ale aj v mediálnom  priestore. 4life.sk odkazuje na možnosti konkrétnej pomoci, a nikdy neviete, kto ju kedy bude potrebovať a vďaka VÁM sa o nej aj dozvie!

Ak sa chceš pridať a ešte nemáš naše funkčné bežecké 4Life tričko, vyber si ho cez tento formulár. Náklady na naň sú 10€. Svoj dar pošli na účet nášho občianskeho združenia: IBAN SK2683300000004304304300, do poznámky napíš svoje meno a priezvisko-run4life. A môžeš sa začať tešiť na svoje nové 4Life tričko.

Nezabudni však, behávame aj spolu, naše tréningy pravidelne zverejňujeme na FB fanPage Run4Life, Teda lajkuj, sleduj, sharuj. 🙂

PS: priebežne budeme aktualizovať nové info o novej stránke a grafike, ktoré sú práve v procese. :)Tešíme sa!
PS 1: look down fotky z minulých rokov, budeš na tých nových aj ty? 🙂

Tím v roku 2019

cof

Tím v roku 2018

cof

Tím v roku 2017

cof

Tím v roku 2016

cof